Ny procedure omkring medlemskort og udlevering heraf

For at gøre det endnu nemmere for vores medlemmer ændrer vi nu setup for vores medlemskort.

Vi har nemlig fjernet udløbsdatoen, så du er fri for at få nyt kort hvert år. Dit nuværende medlemskort er naturligvis stadig gældende.
Når du melder dig ind i AaB Support Club, skal du selvfølgelig have udleveret et medlemskort. Fremover bliver proceduren sådan, at du skal hente dit kort i AaB Shoppen på Aalborg Portland Park (gælder for medlemmer med postnummer 8000+). Er du bosat i byer med postnummer lavere end 8000, eller når du ikke at hente kortet inden for 2 måneder, så bliver det sendt med posten.

Samtidig kan du, når du kommer forbi Shoppen, udnytte muligheden for at bruge din ASC-rabat (20 %) på næsten alt merchandise.

Comments are closed.