Stem på sæsonens AaB’er 2018/19

Imens vi venter på en forhåbentlig god sommer og glæder os til næste sæson går i gang, skal vi – medlemmer af AaB Support Club – igen i år stemme om hvem, der i sæsonen 2018/19 har betydet mest for vores hold.

Hvem der har været mest betydningsfulde person for holdet i sæsonen, det har de fleste en mening om, så stem her på hjemmesiden, og vær med til at bestemme, hvilken spiller der løber med trofæet og æren i år.

Du kan herinde finde en oversigt over de personer der i de tidligere sæsoner er løbet med æren.

Der vil blandt alle, der har stemt på Sæsonens AaB’er, blive trukket lod om en spillertrøje med tryk efter eget valg, og vinderen får muligheden for selv at overrække trofæet til spilleren. Overrækkelsen vil ske til en af de første hjemmekampe i den nye sæson.

Du kan kun stemme 1 gang, og skulle nogen stemme mere end én gang, vil alle vedkommendes stemmer blive slettet.

Vi skal have din stemme senest den 12. juli.